Villa Roman
Η Villa Roman Montenegro απέχει περίπου 3 χλμ. από το Πάρκο Parque Los Arrieros και προσφέρει πρόσβαση σε διάφορα τουριστικά σημεία της περιοχής.
Αυτή η κατάλυμα σε φάρμα με 7 δωμάτια απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από φυσικά αξιοθέατα, όπως Parque de la familia Montenegro Quindio. Αυτό το κατάλυμα απέχει περίπου 1 χλμ. από το Εθνικό Πάρκο Καφέ.
Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Υπάρχουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου για την άνεση των επισκεπτών.
Για αυτοεξυπηρέτηση στην τραπεζαρία προσφέρονται ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Πληροφορίες σχετικά με το Αρμενία, που βρίσκεται σε απόσταση 25 χλμ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Jeep Willys Quindio4794 χλμ.
- Turismo Estrategico Quindio1543 χλμ.
- Torre Mirador1398 χλμ.
- La Cosecha1436 χλμ.
- Mirador Pueblo Tapao4658 χλμ.
- Museo del Cafe1420 χλμ.
- Εθνικός Δρυμός Καφέ1355 χλμ.
- Pueblo Tapao4570 χλμ.
- Parroquia de la Santisima Trinidad4655 χλμ.
- Capilla San Jeronimo1520 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Αρμενία22 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Στο δωμάτιο
- Wi-Fi στα δωμάτια
- Χώρος ενδυμασίας
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Αρμενία από η Villa Roman;
Η Villa Roman απέχει 25 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Αρμενία. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Villa Roman;
Το κόστος διαμονής σε η Villa Roman αποτελεί 55$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Villa Roman;
Μπορείτε να μένετε σε η Villa Roman με το κατοικίδιο ζώο σας.